İletişime Geçin WHATSAPP +90 (552) 541 20 20
Telefon
Adrese Git İletişim Formu
0212 453 90 14 info@goptupbebek.com.tr Harita

Uluslararası Hastalarımız için

Uluslararası Hastalarımız için

Merkezimiz özellikli bakım ve istisnai tedaviler için kişiye özel hizmet seçeneği ile dünya standartlarında Tüp Bebek (IVF) hizmeti vermektedir. 

Ekibimiz bugüne kadar birçok ülkeden, yüzlerce hastanın tedavisini başarı ile tamamlamıştır. Tüp Bebek (IVF) konusunda profesyonel ekibimiz tıbbi ihtiyacınızı karşılarken kişisel tercihler, kültürel, dil ve din beklentilerinizi de göz önünde tutarak kişiye özel hizmet vermektedir. Hastalarımız tedavi sürecinde Türk misafirperverliği ile kendini evinde hissetmektedir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, hastalarına, tedavi öncesi, tedavi süresi ve tedavi sonrasında tüm soruları yanıtlamayı ve yardımcı olmayı kendine hedef seçmiştir.

Hastaların bizimle iletişim kurduğu ilk andan itibaren uzman kadromuz gerekli iletişimi kurarak hastanın ilettiği raporların değerlendirilmesini ve geri bildirimini sağlar.

GopTüpBebek Merkezi Uluslararası hastalar için  aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır:

  • Hastanın tedavi planı hakkında görüş alınması için hasta-doktor arasında iletişimin sağlanması

  • İkinci görüş ve tedavi planı için iletişim sağlanması.

  • Hastanın sigortasından faydalanabilmesi için gerekli evrakların sağlanması.

  • Hastanın tedavi planı ile seyahat planının yapılmasında yardımcı olunması. Türk Hava Yolları gibi bazı şirketlerden olabilecek indirimlerden yararlanması için gerekli işlemlere yardımcı olunması.

  • Hastanın talebi ile konaklama ve transfer organizasyonunun yapılması

  • Hastanede tedavi gördüğü sürece 24 saat tercüman sağlanması.

  • Hastaneye giriş ve çıkış prosedürlerinin gerçekleştirilmesi.

Tüm yurtdışı hastalarımız için Whatsapp aracılığı ile konsültasyon hizmeti verilmektedir. Böylece uzak olmak sorun olmaktan çıkmakta, hızlı bir şekilde durumunuzu açıklayan kısa bir açıklama ve testlerinizi göndererek uzman hekimlerimizden görüş alabilir, tedavinizi programlayabilirsiniz. Ayrıca direk görüntülü yada canlı bağlantı kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan tercüman sağlanacaktır.

Kısırlık ve Tüp Bebek Turizmi

Tüp Bebek turizmi bir çeşit sağlık turizmidir. Tüp Bebek turizmi Kısırlık Tedavisi amacı ile yurtdışı veya yurtiçindeki diğer şehirlerden gelip ailelerini bir bebekle taçlandırma ya da ailelerini genişletmek isteyen çiftlerin umut yolculuğudur. Hastaların bir kısmı kendi bölgeleri yada ülkelerine göre daha gelişmiş teknoloji ve daha tecrübeli doktorlar bulunan merkezlerde tedavi seçeneklerini denemek istemektedirler. Günümüzde bu amaçla yapılan seyahatler oldukça artmasına rağmen halen hastaların seyahat desteği, fiyat, tedavi içerikleri ile ilgili birçok soruları, hatta endişeleri bulunmaktadır. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi olarak hastalarımızın kısırlık ve tüp bebek turizmi ile ilgili tüm sorularını cevaplamaya onlara kendileri için en doğru kararı vermeye yardımcı olmaktayız.

Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş kenti olan İstanbul dünyanın merkezi konumunda olup Avrupa ve Asyayı birbirine bağlayan eşsiz coğrafi konumu ve 400 bin yıllık insanlık tarihi ile dünyanın en büyük İmparatorlukları olan Bizans ve Osmanlı imparatorluklarının eserleriyle bezenmiş eşsiz bir şehirdir. Turizm açısından zenginliğinin yanı sıra Sağlık alanındaki ileri teknoloji ve tecrübeli kadroları barındırıyor olması dolayısıyla da sağlık turizmi ile sahip olduğu zenginlikleri tüm dünya ile paylaşmaktadır. Kısırlık ve Tüp bebek tedavileri konusundaki en ileri dünya standartlarını ve hatta daha da ötesini yakalayan doktorlara sahip gelişmiş modern merkezlerimiz sayesinde dünyada  bu alanda tercih edilen ülke durumundadır.

Dünyanın birçok ülkesinden hastamızı bebek sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Azerbaycan, Kırgızistan, Türkistan, Kazakistan, Ukrayna, Rusya, Suriye, Irak, İran, Yemen gibi Asya ülkerinden, Almanya, Avusturya, Hollanda, İsviçre, Fransa, İngiltere, Bulgaristan, Kosova, Arnavutluk, Bosna Hersek, Makedonya gibi Avrupa ülkelerinden, Libya, Sudan, Somali, Etiyopya, Burkino Faso gibi Afrika ülkerinden ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Kuzey Amerikadan çok sayıda hastamız bulunmaktadır. 

Sizleri hem seyahatini hemde tüp bebek tedavinizi nasıl bir araya getirebileceğinizi öğrenmeye davet ediyoruz. Daha detaylı bilgi almak için web sayfamızdan Whatsapp hattımızdan mesaj ile bize ulaşabilir, whatsapp ile kısa özgeçmiş ve testlerinizi ilettiğinizde size özel seyahat ve tedavi planlarını öğrenebilirsiniz. Konsültasyon için whatsapp yada mail yolu ile not bırakın ihityacınız olan tercümanı temin ederek size online bilgilendirme randevusu verelim. 

İstanbul Hava Durumu