0212 453 90 14 info@goptupbebek.com.tr Harita
İletişime Geçin WHATSAPP +90 (552) 541 20 20

Başarı Hikayeleri

N.S

AMH değeri 0.2 olan hastamıza havuz yöntemiyle iki kez yumurta toplama işlemi yaparak  embriyolarını dondurduk. Rahim dinlendirme sonrası dondurulmuş embriyo transferiyle, ilk denemesinde gebe kalarak büyük başarı elde ettik.Geride donmuş embriyosu olan hastamızdan mesaj var.

Merhabalar ben 15 yıl sonrasında hamile kaldım umutlarım tükenmek üzereydi ki herşey kötü giderken önce Allah'ım sonra doktorum Murat Keskin ve ekibi sayesinde hayalim gerçek oldu. Anne oldum kısacası.
Tedavi süreci gerçekten çok zordu sabırlı olmak ve umudumu hiç yitirmemem gerekiyordu. Bizim sebebimiz benim yumurta rezervimin yok denecek kadar düşük olmasıydı. Ama tabi bu anne olmam için engel olmadı. Doğru teşhis doğru tedavi ve sabır bu sürecin olmazsa olmazıydı.Gerçekten çok zor bir süreçti ama çok şükür ki iyi ki karşıma çıkmışlar.
İlk günden beri ellerinden geleni yaptılar, saygı duydular, sabır gösterdiler ve yüzleri hep güldü. En önemlisi de yaptıklarında ve yapacaklarında kararlı ve nettiler. Bu benim hep umudum oldu. Bir gün dedim elbet bir gün ve o gün gerçekten oldu benim oğlum şu an 14 aylık çok şükür sağlıklı bir bebek.
Yıllar sonra hayalim gerçek oldu. Gop Tüp Bebek Merkezine başta doktorum Murat Keskin ve ekibine sonsuz kere şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız iyi ki sizleri tanımışım.