0212 453 90 14 info@goptupbebek.com.tr Harita
İletişime Geçin WHATSAPP +90 (552) 541 20 20

Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayeleri

Elif Bıçakçı

Diğer merkezlerdeki başarısız denemelerinin ardından umutsuzluğa kapılan hastamız;merkezimizde ikiz bebeklerini kucağına aldı.Minik bebekler için yolculuk zorlu başlasa da hayata tutundular.  

Meryem Berber

39 yaşında AMH değeri 0.25 olan hastamız Meryem Berber, 'bu yaşta gebelik olmaz, olsa da sağlıklı olmaz' gibi baskılara rağmen umudunu hiç yitirmeyerek  Gop Tüp Bebek Merkezimize başvuruda bulundu. İnancını kaybetmeyen Meryem hanım, bizdeki tedavisinde 1 yumurta ile ilk denemede gebe kalarak güzeller güzeli Alya bebeğini kucağına aldı. Erken menopoz tanısı olan anne adayları, Meryem hanım gibi umudunuzu yitirmeyin,hayallerinizden asla vazgeçmeyin.

Burcu Akdeniz

2 kez başarısız aşılama denemesinin ardından, inancını kaybetmeyen Burcu Hanım ve eşi tüp bebek tedavisine karar vererek Gop Tüp Bebek Merkezimize geldiler. İlk tüp bebek tedavileri başarıyla sonuçlandı. Akdeniz ailesine hoş geldin bebek.  

Zehra Alpay

Erkek kaynaklı nedenler ile infertilite tanısı olan Zehra Alpay ve eşi Gop Tüp Bebek Merkezimize başvuruda bulundular.Baba adayının korkuları oldukça fazlaydı. Tabi ki Zehra Hanıma da yansıyordu. Umutlarını yitirmeyip inanarak tedaviye karar verdiler. Kişiye özel tedavi yöntemleri ışığında, ilk denemede ikiz bebeklere gebe kalarak anne-baba olmanın duygusunu tattılar ve bizlere mesajlarını ilettiler. '' Öncelikle sevgili doktorumuz Murat Keskin beyefendi ye saygılar sunarım başarılarının daim olmasını diler korkuyla başlayıp heyecanla devam eden, tüp bebek tedavisi sürecimizde bize yardımcı olan, esprili tarzıyla korkularımızı azaltan, şirin hemşiremiz ile bizi rahatlatan, ilk etapta sonuca ulaştıran herkese çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...''

Sevim Tunalı

35 yaşında AMH değeri 0.11 olan hastamız Sevim Tunalı, diğer merkezlerdeki tüp bebek denemelerinde oosit alınamadığından tüm umutları tükenmiş bir şekilde  Gop Tüp Bebek Merkezimize başvuruda bulundu. Bizdeki tedavisinde 1 yumurta ile ilk denemesinde gebe kalarak,  yıllardır hasretle beklediği anne olma duygusunu 'Ayperen' bebeği ile yaşamakta. Tunalı ailesine hoşgeldin Ayperen bebek

B.C

Erkekte ileri düzeyde OAT(Oligo Asteno Terato Spermi)tanısı olan çiftimiz merkezimize başvurdu. Kişiye Özel Tüp Bebek anlayışımız doğrultusunda; uygun tedavi ve ilaçlar ile hastamızın yumurtalarını geliştirdik.OHSS riskine karşın oluşturduğumuz embriyoları 5.güne kadar takip edip dondurduk.Rahim dinlendirme ve hormonal sistemin normal seviyelere ulaşması sonrası rahim içini gebeliğe hazırlayıp hastamız için en uygun zamanda embriyo transferini gerçekleştirdik. Çiftimiz merkezimizdeki ilk denemelerinde ikiz bebeklerini kucakladılar. Bizler de onların bu mutluluğuna ortak olduk.

N.S

AMH değeri 0.2 olan hastamıza havuz yöntemiyle iki kez yumurta toplama işlemi yaparak  embriyolarını dondurduk. Rahim dinlendirme sonrası dondurulmuş embriyo transferiyle, ilk denemesinde gebe kalarak büyük başarı elde ettik.Geride donmuş embriyosu olan hastamızdan mesaj var. Merhabalar ben 15 yıl sonrasında hamile kaldım umutlarım tükenmek üzereydi ki herşey kötü giderken önce Allah'ım sonra doktorum Murat Keskin ve ekibi sayesinde hayalim gerçek oldu. Anne oldum kısacası.Tedavi süreci gerçekten çok zordu sabırlı olmak ve umudumu hiç yitirmemem gerekiyordu. Bizim sebebimiz benim yumurta rezervimin yok denecek kadar düşük olmasıydı. Ama tabi bu anne olmam için engel olmadı. Doğru teşhis doğru tedavi ve sabır bu sürecin olmazsa olmazıydı.Gerçekten çok zor bir süreçti ama çok şükür ki iyi ki karşıma çıkmışlar.İlk günden beri ellerinden geleni yaptılar, saygı duydular, sabır gösterdiler ve yüzleri hep güldü. En önemlisi de yaptıklarında ve yapacaklarında kararlı ve nettiler. Bu benim hep umudum oldu. Bir gün dedim elbet bir gün ve o gün gerçekten oldu benim oğlum şu an 14 aylık çok şükür sağlıklı bir bebek.Yıllar sonra hayalim gerçek oldu. Gop Tüp Bebek Merkezine başta doktorum Murat Keskin ve ekibine sonsuz kere şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız iyi ki sizleri tanımışım. 

Ş.Y

Erken yaşta düşük over rezervi teşhisi,rahim içi ve tüplerdeki problemler ile merkezimize başvuran hastamız R.B ye uygun tedavi uygulandıktan sonra embriyoları dondurulup; L/S ve H/S yapıldı. Merkezimizdeki ilk denemelerinde çiftimiz bebeklerine kavuştu.Gelecekte ikinci kez anne olmayı arzu ederlerse;embriyolarımız saklanmaya devam ediyor.