İletişime Geçin WHATSAPP +90 (552) 541 20 20
Telefon
Adrese Git İletişim Formu
0212 453 90 14 info@goptupbebek.com.tr Harita

İstanbul / Gaziosmanpaşa Ziyaretçi Rehberi

İstanbul / Gaziosmanpaşa Ziyaretçi Rehberi

Hastanemiz İstanbul’un merkezine yakın, toplu taşıma ile birçok turistik bölgeye rahatlıkla gidilebilmektedir. Hastanemize yakın her kategoriden bir çok otel seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca tedavi için hastane-hotel transfer hizmeti bulunmaktadır.

Sizi bölgemize yakın oteller, hava durumu, toplu taşıma ve gezilip görülecek yerler hakkında daha çok şeyi keşfetmeye çağırıyoruz.

Anadolu Yakası’ndan Ulaşım

Boğaziçi Köprüsü’nden geliyorsanız, köprüden sonra devam ediniz. Haliç Köprüsü’nü geçtikten sonra, sağ taraftan Gaziosmanpaşa – Rami tabelasından giriniz. Hiçbir yere sapmadan Sağmalcılar tramvay durağından sonra sağa giriniz. Hastane yüz metre sonra sağ taraftadır.

Metrobüsle geliyorsanız; Edirnekapı durağında inip yukarıya çıkınız. Şehitlik tramvay durağından binip Sağmalcılar durağında ininiz.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geliyorsanız, köprüden sonra Bayrampaşa tabelasından giriniz, daha sonra Gaziosmanpaşa tabelası takip ederek hastaneye ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası'ndan Ulaşım

Otobüsle

Eminönü’nden 99A İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz.

Taksim’den 55T İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz.

Şişli’den 55 İETT otobüsü ile ulaşabilirsiniz.

Havaalanından Araçla Ulaşım

Havaalanından araçla basın ekspres yolunda, Otogar Aksaray istikametinden Gaziosmanpaşa tabelasını takip ediniz. E5 istikametinde Boğaziçi Köprüsü’ne gider gibi Topkapı’dan sonra Bayrampaşa tabelasından giriniz.

Gaziosmanpaşa Tabelası Takip Ediniz.

Otogardan Araçla Ulaşım

Otogardan Aksaray istikametine doğru giden metroya binilir. Ulubatlı istasyonunda inip, daha sonra üstteki Topkapı Habibler Vatan tramvay durağından Habibler istikametine binerek, Sağmalcılar durağında inilir.

İstanbul Hava Durumu