İletişime Geçin WHATSAPP +90 (552) 541 20 20
Telefon
Adrese Git İletişim Formu
0212 453 90 14 info@goptupbebek.com.tr Harita

Misyonumuz

Misyonumuz

GopTüpBebek Merkezi olarak misyonumuz, kısırlık, ileri üreme teknolojileri, in vitro fertilizasyon, androloji ve araştırma alanlarında liderlik sağlayarak toplumun temel yapıtaşı olan sağlıklı aileler oluşturmaktır. Taahhütümüz akıl, bütünlük ve yenilikçiliği kullanarak kişisel ve özel tedavi teknolojilerini sağlamaktır. Tutkumuz, hastalarımızın hergün mucizeler yaratarak hayallerine kavuşmalarına yardımcı olmaktır.

Merkezimizdeki tüm personel size beklediğiniz ve hakettiğiniz yüksek kaliteli kişiselleştirilmiş tedavi ve hizmeti taahhüt eder. Ekibimiz uluslararası hastalarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tercümanlarla çalışma deneyimine sahiptir. İstendiği taktirde ön görüşmeler için bir tercüman koordine edilmektedir, bunun için sadece bize bildirmeniz yeterlidir.

Merkezimiz Tıp Fakültesi olan Hastanemizin -4. Katında poliklinik, biyokimya laboratuvarı, androloji ve embryoloji laboratuvarı, ameliyathane, hasta dinlenme ve bilgilendirme odalarımız ile tek bir mekanda hastaların bir yerden diğer yerlere taşınmak zorunda kalmadığı, kompakt bir düzende hizmet vermektedir.