İletişime Geçin WHATSAPP +90 (552) 541 20 20
Telefon
Adrese Git İletişim Formu
0212 453 90 14 info@goptupbebek.com.tr Harita

Hakkımızda

Hakkımızda

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında hizmete giren bir hastanedir. Hastanemiz 12 ameliyathane, 350 yatak kapasitesi, 150 oda kapasitesine sahip bir salon, hasta taşıma sistemi, hasta ulaşım sistemi, yurt dışından gelen hastalar ve hastaların aileleri için misafirhaneler gibi hizmetler sunmaktadır.

Hastanemiz, 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır. 2009 yılı Sağlık Bakanlığı tarafından Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları (SHKS) kapsamındaki değerlendirmeler sonucunda birinci sınıf hastane ünvanını almıştır. 2014 yılında Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi olmuştur. 3-7 Nisan 2017 tarihinde başarılı bir denetim geçirerek Uluslararası alanda kabul gören ve bilinilirliği en yüksek olan değerlendirme modeli ORTAK KOMİSYON ULUSLARARASI (JCI) akreditasyon belgesini almıştır.  

NEDEN GOP TÜP BEBEK?

Merkezimiz, 2007 yılından beri gebelik ve doğum sürecine yardımcı olmaktan gurur duymaktadır. Merkezimiz, dünya çapında uluslararası standartlara sahip olan bir kuruluştur ve 22 yıllık deneyimiyle birçok uzman ve teknik personelden oluşmaktadır. Hastalarına özel bir yaklaşım benimseyerek, uzman eğitim, kanıtlanmış sonuçlar ve kısırlık tedavisi konularında uzmanlaşmıştır. Merkezimiz, hastalarımıza en deneyimli ve özenli hizmeti sunmak için çaba göstermektedir.

Merkezimiz, Türkiye'nin bütün illerinden olduğu kadar, dünyanın 5 kıtasından da birçok hastaya güvenli tüp bebek hizmeti sunmaktadır. Birçok tesisimizde hizmet vermekteyiz ve hastalarımızın güvenliği bizim önceliğimizdir.

Doğurganlıkla mücadele, sevimli ve duygusal bir konudur ve en zorlu sorunlardan biridir.  Bu nedenle, ekibimiz hassas bir dokunuşla bu boyutu ele almak için eğitimli ve aktif bir şekilde katılımcı olmaktadır. Bu zorlu süreci en iyi şekilde yönetmek için ekibimizi en iyi şekilde donatıyoruz.

Ekibimiz;

Merkez Sorumlusu

  • Dr.Öğr.Üyesi Murat KESKİN

Ben, 1997 yılından bu yana Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak ülkemizde kısırlık ve tüp bebek konularında hizmet veriyorum. 2007'den bu yana da hastanemizin Tüp Bebek Merkezi'nin klinik sorumlusu olarak görev almaktayım. 22 yıllık tecrübemizi teknolojiyle birleştirerek hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Uluslararası tecrübeli ve akademisyen çalışma arkadaşlarımla birlikte tam bir takım olarak çalışmaktan büyük onur duyuyorum. Çünkü başarılı sonuçlar için tecrübeli, titiz ve çalışkan bir ekibin olması ilk şarttır.

 Hekimlerimiz

 Embriyologlarımız

    Hemşirelerimiz

    • Hakiye Yardımcı
    • Buse Nur Çimen
    • Esmagül Fentoğlu