İletişime Geçin WHATSAPP +90 (552) 541 20 20
Telefon
Adrese Git İletişim Formu
0212 453 90 14 info@goptupbebek.com.tr Harita

Hakkımızda

Hakkımızda

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 

Hastane, 12 ameliyathanesi, 350 yatak kapasitesi, 150 kişi kapasiteli konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta transport sistemi, şehir dışından ve diğer ülkelerden gelen hasta ve hasta yakınları için misafirhaneleriyle, hizmet vermektedir.

Hastane, 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır. 2009 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları (SHKS) kapsamında yapılan değerlendirmeler neticesinde A sınıfı hastane ünvanını almıştır. 2014 yılında Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi olmuştur. 3-7 Nisan 2017 tarihinde başarılı bir denetim geçirerek Uluslararası alanda kabul gören ve bilinilirliği en yüksek olan değerlendirme modeli JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI) akreditasyon belgesini almıştır.  

NEDEN GOPTÜPBEBEK?

Merkezimiz 2007 den beri binlerce bebeğin doğmasına yardımcı olmanın gururunu yaşamaktadır. Bünyesinde 22 yıllık tecrübesi bulunan, uluslararası önde gelen tüp bebek merkezlerinde deneyim yapmış, akademik ve bilimsel bir çok araştırması bulunan konusunda uzman öğretim üyeleri barındıran, Üniversite olma ayrıcalığını  hastalarına yansıtan dünya standartlarında başarıya sahip bir merkezdir. Konusunda uzman akademisyen kadrosu, teknik uzmanlığı, kanıtlanmış başarılı sonuçları ile Kişiye özel doğurganlık ve kısırlık tedavisi yaklaşımını benimseyerek, hastalarının ihtiyacı olan uygun tedaviyi seçme yeteneğine sahiptir. 

Merkezimiz Türkiye’nin bütün illerinden olduğu kadar 5 kıtadan olmak üzere bir çok ülkeden hastasına güvenli tüp bebek hizmeti vermektedir.

Doğurganlıkla mücadelenin hem tıbbi hemde duygusal açıdan yaşamın en zorlu sorunlarından biri olabileceğini biliyoruz. Çocuk sahibi olamama korkusu, bir çok zorlu tedaviden geçecek olmanın endişesi, finansal olarak etkilenecek olmak özellikle doğurganlık konusunda sorun yaşamamış çiftler açısından pek anlaşılamayan bir durumdur. Bu nedenle Ekibimiz bu hassasiyete dokunup sizin ve aileniz için en iyi kararı birlikte vermek üzere sizi oluşturduğumuz takımın eğitimli ve aktif bir üyesi yapıyoruz.

EKİBİMİZ;

Merkez Sorumlusu

 • Dr.Öğr.Üyesi Murat KESKİN

"Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olduğum 1997 yılından bu yana kısırlık ve tüp bebek uzmanı olarak ülkemizde bu alanda hizmet vermeye başlamış ve 2007 den günümüze kadar da Hastanemizin Tüp Bebek Merkezinin klinik sorumlusu olarak çalışmaktadayım. 22 yıllık tecrübe ve birikimi teknoloji ile birleştirerek hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Uluslarası tecrübeli, akademisyen çalışma arkadaşlarımla tam bir takım olarak hizmet vermekten büyük onur duyuyorum. Çünkü başarılı sonucun ilk şartı tecrübeli, titiz ve çalışkan bir ekiptir."

 Hekimlerimiz

 Embriologlarımız

  Hemşirelerimiz

  • Hakiye Yardımcı
  • Buse Çimen
  • Bahar Arsanlı

  Hasta Danışmanları

  • Özge Günaydın
  • Ebru Yoğunali